Výuka

Osobně mě fascinuje DOTEK jako takový. Dotýkáme se jeden druhého neustále. Pohledy očí, gesty, mluvením, rukama i celými těly. Víte, že velkou sílu má slovo, ale prim hraje jakési tiché neverbální dotýkání se? Je celá škála doteků, které vůbec nevnímáme. Jsou i mimosmyslové, podprahové..

Slovem a intonací můžeme zranit nebo povznést, gesty - můžeme poslat našpulením pusy polibek, ale i napřáhnutím ruky facku. Svými smyslovými orgány - můžeme zmrazit pohledem a nebo se hluboce a laskavě podívat. Můžeme druhého k tělu přivinout, obejmout, pochovat a nebo ho odstrčit. Vlastně my spolu neustále hovoříme dotykem. Dokonce máme i dotykové mobily a s nimy se dotýkáme jeden druhého prostřednictvím textů a emotikon 🙂

Od doby, co jsem sama na sobě zjistila účinky doteku, teď myslím rukou, cítím ho jako nezbytnou součást života, která mnohým lidem chybí. Dotek je to primární potřeba. Do doteku jsme se narodili. A ještě předtím se někdo musel hluboce dotknout, spojit, aby vůbec k našemu početí došlo. Dnes je mnoho informací o tom, jak důležitý je proces porodu a laskavá péče o človíčka v momentě zrození. Že oživení jeho smyslů opuštěním těla matky je mementem pro jeho další psychický vývoj.

Jak nám ruce, ve kterých jsme prvně spočinuli, daly hluboký otisk do našeho podvědomí, zda je svět přátelský a bezpečný, či studený a necitlivý. A nejen ruce - také teplota, osvětlení, slova, která byla řečena... všechno se do nás vetkalo a ovlivňuje nás.

Kdysi jsem chodila na masáže k jedné Rusce, staly se z nás kamarádky. A tak jsme si snily, jak by lidem prospělo, kdyby třeba místo hnětení svalů chodily na "obyčejné" hlazení. Tato myšlenka mi utekla spolu s časem, ale oživila se v momentě, kdy jsem si uvědomila sílu doteku, který byl předáván prostřednictvím tantrické masáže. Ten dotek má přívlastek LÁSKYPLNÝ někdy také VĚDOMÝ a nebo CITLIVÝ. Má příchuť čehosi jiného, než si běžně dáváme a nastavuje nové obzory na vlastní tělesný prožitek. Miluji ten dotek. Je jiný, než ten běžný. Je to jako když si dáte jídlo v luxusní restauraci s těmi nejvybranějšími ingrediencemi a skvělou obsluhou.

Někdo se mě ptá, jaký to je dotek? Popiš ho..., ale jak popsat něco, co nás vede do nitra a je to tak velmi individuální, u každého trochu jiné, těžko uchopitelné do slov? Jak popsat prožitek? Jde popsat pocit? Zavřete oči a představte si, že máte krásné šťavnaté jablko ze stromu, které jste právě utrhli. Je červené, čichni k němu - voní. Kousni - slyšíš, jak to křuplo a nyní vytéká trochu nakyslá šťáva na jazyk. Rozlévá se a s tím vnímáš její chuť. Začneš kousat, polkneš a vychutnáváš každý vjem z tohoto procesu.

Kdybychom takto vědomě jedli, stačí nám polovina množství jídla. Nasytili bychom naše smysly, nejen žaludek. Každý by jsme ale jablko vychutnali, vnímali i popsali trochu jinak.

A to je podobné s dotekem v celostní smyslné masáži. Já vám mohu dát popis tohoto procesu, ale prožitek má každý jiný.

Ta hlava. Hlava chce vše uchopit a pochopit a mít pod kontrolou, ale to uvnitř nás to až tak nezajímá, duše jde do toho "hlava nehlava". Ta chce prožitek a pokud cítí nutkání, vyšle vám impulz zájmu. A ten je třeba následovat. Nejlépe do doby, než hlava začne pitvat a zpochybňovat 🙂

...možná máte asociaci ke slovu "škola" ne zrovna dobrou a já to chápu. Mým cílem je vás ujistit, že tato ŠKOLA DOTEKU vám přinese užitečné informace, rady, nástroje a prožitky, které nejen, že vás obohatí, ale i posunou kupředu a rozšíří vaše vhledy o působení doteku druhého člověka na tělo a duši. Až budeme při odchodu z tohoto života procházet branou domů, budeme znova prožívat vše, co jsme dali nebo dostali a dotýkalo se nás to emocionálně, tzn. prožitkem. To je vlastně to, co si tzv. sebou vezmeme, nic jiného, vše hmotné zde zůstane a my si poneseme pouze naše prožitky, které se dotkly našich emocí. Ať radostných či neradostných.

Není důležitý samotný fakt, jestli řídíme auto nebo firmu, jestli máme partnerský vztah nebo další vztahy, důležité je, jak se v tom všem cítíme a ti všichni kolem nás, které svým konáním ovlivníme. Změny, nastanou v životech tehdy, když uchopíme pár základních informací a prostě je použijeme a budeme jejich blahodárný účinek aplikovat.
Mým cílem také je, aby lidé přestali být "tolik v hlavách", některé kultury vůbec nepovažují hlavu za důležitou část těla jako my. Ptají se svého břicha, srdce a nebo i pohlaví.

Vrátím se ke Škole doteku jako takové. Účelem je, předat vám povědomí o tom, jak vidět jiný rozměr potřeb těla muže a ženy a to mu potom dodávat v praxi života. Protějšek pookřeje, nasytí se mu potřeba, od které je mnohdy již odříznutý a zlepší se mu kvalita života. Jsem o tom přesvědčena. Vidím, co lidem udělá masáž, která je specifická. Je velmi osobní a hluboká.

Nabízím několik variant. Může být individuální, ve dvojici, v malé skupině lidí nebo větší. Každá variace má svá specifika. Časově je od 1 hod. konzultace, přes 3 hod. výuku až po víkendový seminář zaměřený na dotek.

1. blok - tělo

-jak se dotýkat těla ženy
nebo
- jak se dotýkat těla muže

Víte, že je v tom velký rozdíl? Že je to úplně jinak, než si děláme a myslíme, že je "dobře"?
Nejdříve si ukážeme tzv. UMĚNÍ DOTEKU na celém těle - různé typy doteků a vjemů ke zcitlivění těla a zenergetizujeme jednotlivé části (kromě pohlaví). Dostanete jednoduchý nástroj, jak se účinně zbavit mentálního kolotoče v hlavě. Mužské i ženské tělo i psychika mají jiné potřeby, které jsou často nepochopené a nenaplněné. V rámci výuky dostanete i informace o potřebách daného pohlaví, aby prožitky doteku byly co nejvíce v souladu s potřebami daného pohlaví.

Cena za jeden výukový blok (časově nejméně 3 hod.) 5.000 Kč/osoba, při zajištění modela/ky z naší strany se cena navyšuje o 1.000 Kč.

2. blok - intimní masáž

Ukázka ​- jak přistupovat k masáži JONI
nebo
- jak přistupovat k masáži LINGAMU.

Navážeme na UMĚNÍ DOTEKU a přidáme tzv. MAGICKÝ DOTEK - intimní masáž (muže nebo ženy) - celkově oživí vaše tělo i psychiku a navodí stav vitality a vnitřní pohody. Dozvíte se, jak rozvádět nabudovanou energii z pohlaví do celého těla a pocítíte na vlastní kůži, jak blahodárný je tok energie v těle. Součástí této lekce je ukázka velmi citlivé anální masáže - rozety a pokud tělo dovolí, i vnitřní anální masáž, velmi ozdravující masáž prostaty u muže.

Cena za jeden výukový blok (časově nejméně 3 hod.) 5.000 Kč/osoba, při zajištění modela/ky z naší strany se cena navyšuje o 1.000 Kč.
Pokud přijdete v páru (partneři), cena zvýhodněna na 7.500 Kč/2osoby. S partnery pracuji jinak, než s modelem na masáž, je to zcela jiný případ a můj přístup tedy zohledňuje váš aktuální stav vztahu. Ten se potom promítá do celého procesu výuky a napravuje a léčí případné bloky a prohlubuje lásku mezi vámi.